Ile zapłacimy za styropian?

0
549
Ile zapłacimy za styropian?

Styropian to ceniony materiał na każdej budowie. Służy głównie do ocieplenia wielu elementów budowli typu elewacje, fundamenty, dachy, podłogi, parkingi itp. Takie rozwiązanie zapewnia akustyczne wyciszenie i znajduje zastosowanie w licznym miejscach. Proces doboru odpowiedniej opcji często nie jest łatwy. Na szczęście można liczyć na pomoc sprzedawców w sklepie online. Ile zapłacimy za styropian?

Jak dokonać wyboru?

Jak wybrać idealny styropian? Jeśli mowa o elewacji i fasadach, dobrym wyborem jest grafitowy styropian. Odznacza się bardzo dobrymi właściwościami termoizolacyjnymi. Połączenie grafitu z polistyrenem gwarantuje skuteczne ocieplenie i pozwala skorzystać z cieńszych warstw materiału. W przypadku fundamentów, postawmy na niezwykle solidne rozwiązania, których gęstość bazuje na co najmniej 20 kg/m3. Znani producenci oferują wiele produktów, które spełnią nasze oczekiwania. Izolacja podwalin jest narażone na trudne warunki, dlatego podczas wyboru trzeba mieć na uwadze wskaźnik wchłanialności wody. Powinien wynosić mniej niż 3%.

Styropian cena

Jeśli chodzi o styropian cena jest zależna od wielu czynników. Styropian do ocieplania podłóg sprawdza się w domach i budynkach bez piwnicy, gdzie posadzka jest położona bezpośrednio na ziemi. Materiał izolacyjny musi wyróżniać się odpowiednią twardością, szczelnością i wysokimi właściwościami termoizolacyjnymi. Co jeszcze jest ważne? Nie możemy pomijać stopnia obciążeń, na jakie narażona jest powierzchnia. W ekstremalnych warunkach zastosujmy EPS 150, a w średnich obciążeniach sprawdzi się EPS 100.

Cena nie jest wysoka, dlatego każdy klient znajdzie coś dla siebie. W sklepie online zakupimy styropian doskonałej jakości, którego ceny rozpoczynają się od 35 złotych. W procesie produkcji stosowane są innowacyjne technologie i trwałe materiały, co daje użytkownikom pewność inwestycji na długie lata. Materiał termoizolacyjny sprawdza się w wielu miejscach. Każdy produkt jest dokładnie opisany, wraz z danymi technicznymi. W razie pytań, skorzystamy także z pomocy doradcy, za pomocą kontaktu mailowego lub telefonicznego. Specjaliści z przyjemnością pomocą nam wybrać idealne materiały do swojego domu.

Jak widać, cena za styropian nie musi być wysoka. To niezawodny materiał, który jest stosowany na budowie już od wielu lat. Pamiętajmy o tym, że szeroką ofertę znajdziemy w internetowym sklepie. To połączenie wysokiej jakości, wytrzymałości produktów i przystępnej ceny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here