Nordlux – oświetlenie rozświetlające życie

0
76
Nordlux – oświetlenie rozświetlające życie

Dzisiaj przybliżymy kolejnego producenta lamp dostępnych na Ardant.pl. Nordlux to duńska firma założona w 1977 roku. Jest to marka, której celem od początku było podniesienie standardów życia w każdym domu. Założyciele Nordlux często podkreślali, że domowe oświetlenie ma podnosić na duchu. Właśnie dlatego lampy Nordlux są nie tylko funkcjonalne, ale też niezwykle piękne i przy tym przystępne cenowo.

Wizja marki Nordlux

Od początku działalności marki, głównym celem Nordlux było oferowanie wysokiej jakości produktów w jak najbardziej przystępnej cenie. Ten cel cały czas jest aktualny. Marka przykłada dużą wagę do tego, by lampy spełniały wszystkie normy i podążały zarówno za trendami wnętrzarskimi, jak też i nowościami technologicznymi. Inżynierowie stale dbają o to, by lampy były nowoczesne i jak najbardziej funkcjonalne, a projektanci czuwają nad ich koncepcją wizualną. W ofercie nie brakuje lamp z wbudowanymi źródłami LED, z praktyczną funkcją ściemniania czy regulacji barwy światła.

Misją Nordlux jest stały rozwój i produkcja oświetlenia dla jak najszerszej grupy odbiorców. Twórcy marki podkreślają, że największą motywacją są dla nich stałe innowacje oraz ukierunkowanie na indywidualnego Klienta. Nie ma mowy o tym, by stać w miejscu. Firma stale się rozwija, szuka nowych, bardziej optymalnych i lepszych rozwiązań. Na bieżąco śledzi designerskie trendy ze świata i dba o to, by Klienci niezmiennie byli zadowoleni.

Bardzo ważne są również aspekty moralne. W Nordlux dużą uwagę przykłada się do dobrych warunków socjalnych pracowników, a także do tego, by produkcja nie szkodziła środowisku.

Rozwój firmy Nordlux

Najważniejsze jest to, by marka stale rozwijała się i dostarczała jak najlepsze lampy szerokiej grupie odbiorców na całym świecie. Nordlux cały czas stawia na rozwój, dzięki temu jest jednym z wiodących producentów oświetlenia w Skandynawii. Marka jest także obecna na rynkach zagranicznych. W tym momencie Nordlux dostępny jest już w 47 krajach świata, a to jeszcze nie koniec.

Ardant.pl https://ardant.pl/producent/nordlux/ jest oficjalnym dystrybutorem marki Nordlux i Design For The People w Polsce . Dlatego właśnie u nas możecie szukać wszystkich nowości tej marki, a także informacji na temat skandynawskiego oświetlenia od Nordlux. Ta współpraca cieszy nas niezmiernie także z tego powodu, że nasze oświetleniowe misje i założenia są bardzo zbliżone. Nam również zależy na tym, aby każdy mógł cieszyć się pięknym oświetleniem w swoim domu.

Design – nowoczesny wygląd

Nordlux stawia na ceny przystępne dla indywidualnego odbiorcy, ale nie rezygnuje z oryginalnego designu, który jest równie ważny. Marka stale poszerza swój asortyment, a do współpracy zaprasza wybitnych projektantów, którzy projektując nie zapominają o motto marki, według którego lampy Nordlux mają rozświetlać życie.

Osoby doceniające skandynawski styl w połączeniu z nowoczesną technologią i wysoką funkcjonalnością, na pewno docenią lampy, takie jak Time, Clyde lub Lilt, które w doskonały sposób łączą skandynawską, ciepłą estetykę z najnowocześniejszymi rozwiązaniami oświetleniowymi.

Lampy Nordlux to produkty w skandynawskim stylu, które mają podkreślić wnętrze nie przytłaczając go, ale też zwrócić na siebie uwagę swoją nieszablonową formą i oryginalnym designem.

Asortyment jest bardzo różnorodny i stale się poszerza. W ofercie znaleźć można wiele neutralnych kolorów, które doskonale wpisują się w mnóstwo eleganckich wnętrz. Osoby lubiące bliskość natury znajdą w ofercie lampy w odcieniach beżów i szarości. Nie brakuje też lamp wykonanych z naturalnych materiałów, takich jak marmur czy bambus.

Osoby ceniące współczesne wzornictwo, mogą wybierać spośród lamp w metalicznych odcieniach, z wbudowanymi panelami LED o długiej żywotności.

Próbując krótko scharakteryzować ofertę Nordlux nasuwa się kilka określeń: minimalizm, elegancja, nowoczesne rozwiązania i wyjątkowy design.

Nas produkty Nordlux zachwyciły przede wszystkim swoją ponadczasowością. Lampy doskonale wpisują się w nowoczesną stylistykę, ale nie są to modele, które znudzą się za kilka sezonów. Każda lampa zaprojektowana jest z niezwykłą precyzją, dzięki czemu będzie zachwycała przez wiele lat, doskonale wpisując się w stylowe aranżacje.

Nordlux dba o to, by lampy były wyjątkowe i niepowtarzalne, a także o to, by każdy mógł znaleźć oświetlenie idealne do swojego wnętrza. Właśnie dlatego oferta jest tak różnorodna.

Co jest takie wyjątkowe w lampach Nordlux? Tutaj jakość idzie w parze z przystępną ceną. Nordlux jest skandynawską marką, której zależy na tym, by każdy w swoim domu mógł otaczać się pięknym oświetleniem. To marka, która dba o to, by na to oświetlenie mógł pozwolić sobie każdy. Właśnie w tym tkwi ich sukces, to sprawia, że z każdym rokiem Nordlux zdobywa coraz szersze grono odbiorców na całym świecie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here