Instalacje sanitarne Szczecin – sprawdź ofertę firmy QBORG

0
734
Instalacje sanitarne Szczecin - sprawdź ofertę firmy QBORG

Instalacje sanitarne stanowią obecnie pierwszy etap budowy każdego budynku. W każdym domu, mieszkaniu czy biurze montuje się ogrzewanie, kanalizację oraz wentylację. Przeczytaj niniejszy artykuł i dowiedz się, dlaczego montaż instalacji sanitarnych warto zlecić firmie QBORG ze Szczecina.

Instalacje sanitarne stanowią zbiór wszelkich instalacji budowlanych, znajdujących się zarówno w budynku, jak i na zewnątrz. Instalacje te mają na celu przede wszystkim dostarczanie powietrza, wody i gazu do środka, ale nie tylko. Wśród najważniejszych instalacji sanitarnych, których montażem zajmuje się zespół pracowników z firmy Twój-Instalator, wyróżnić można:

 • instalacje grzewcze,
 • instalacje wodne,
 • instalacje kanalizacyjne,
 • instalacje wentylacyjne,
 • instalacje gazowe.

Są to ogólne instalacje, ale warto zaznaczyć, że każda z nich składa się z kolejnych, mniejszych elementów. Wśród nich znajdują się m.in. urządzenia zasilające typu kotły grzewcze, wymienniki i pompy ciepła, urządzenia wykorzystywania typu grzejniki, baterie oraz urządzenia sanitarne, a także różnego rodzaju rury czy przewody.

Montaż instalacji sanitarnych z firmą QBORG

Aby obniżyć koszty swojego życia, warto zainwestować pieniądze w najlepsze instalacje sanitarne. Na temat takich ekologicznych, innowacyjnych i opłacalnych instalacji sanitarnych wiedzą bardzo dużo pracownicy firmy QBORG ze Szczecina. Osoby te od wielu lat zajmują się montażem instalacji sanitarnych oraz śledzeniem nowinek technologicznych, pojawiających się na rynku. Właśnie dlatego warto odwiedzić stronę internetową tej firmy i skontaktować się z jej zespołem w celu otrzymania pomocy, wskazówek oraz wyceny usługi.

Zanim odwiedzisz hurtownię budowlaną i kupisz materiały budowlane do montażu instalacji sanitarnych, pamiętaj, że istnieją takie materiały, jak:

 • poziomy kanalizacyjne, czyli przewody odpływowe odprowadzające ścieki z pionów,
 • podejścia, czyli odcinki rur, których celem jest łączenie urządzeń sanitarnych z pionami kanalizacyjnymi,
 • syfony (zamknięcia wodne), czyli rzeczy uniemożliwiające przedostawanie się gazów znajdujących się w instalacjach kanalizacyjnych do pomieszczeń z zainstalowanymi urządzeniami sanitarnymi,
 • przykanaliki, czyli przewody zbiorcze, odprowadzające ścieki z poziomów kanalizacyjnych znajdujących się w środku budynku do szamba bądź zewnętrznej sieci kanalizacyjnej,
 • wpusty, czyli urządzenia zbierające wszelkie ścieki z odwadnianej powierzchni,
 • przewody wentylacyjne, czyli urządzenia napowietrzające kanalizację oraz usuwające z jej wnętrza gazy powstające w czasie rozkładu ścieków,
 • czyszczaki, czyli szczelnie zamykane otwory rewizyjne, umożliwiające oczyszczanie niedrożnych przewodów kanalizacyjnych,
 • rury,
 • zabezpieczenia przeciwzalewowe, chroniące nisko położone pomieszczenia (piwnica, garaż) przed zalaniem,
 • filtry oczyszczające wodę.
  Instalacje sanitarne Szczecin - sprawdź ofertę firmy QBORG

Montaż centralnego ogrzewania

Centralne ogrzewanie, którego montażem zajmuje się firma Qborg (dawniej Twój-Instalator) ze Szczecina, to system odpowiedzialny za doprowadzanie ciepła do budynku. Urządzenia grzewcze to m.in. elektrociepłownie, kotłownie w budynkach i poza nimi, a także ekologiczne: pompy ciepła czy kotły gazowe.

Na montażu każdego z nich, w Szczecinie, zna się firma Qborg. Dzięki ich wiedzy i doświadczeniu możesz nie tylko wesprzeć środowisko, ale również obniżyć koszty ogrzewania budynku i wody użytkowej.
Instalacje sanitarne Szczecin - sprawdź ofertę firmy QBORG

Montaż wentylacji i rekuperacji w Szczecinie

Zarówno wentylacja, jak i jej nowoczesna odmiana, czyli rekuperacja, to doskonałe sposoby na oczyszczenie powietrza z przykrego zapachu, kurzu, alergenów i wirusów. Niezależnie od wybranego modelu warto zwrócić się ze zleceniem jego montażu do specjalistów w ich doborze i zakładaniu. Taką firmą jest zdecydowanie Qborg ze Szczecina. Oprócz tego, że przedsiębiorstwo to zna się na swojej pracy i potrafi doradzić najlepsze rozwiązania, może także pomóc ci w uzyskaniu dotacji na instalacje sanitarne, w tym także na rekuperację. Odwiedź ich stronę internetową i przekonaj się o tym sam.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here